Služby

Zakládáme si na prvotřídní kvalitě svých produktů a portfolio našich služeb je široké. Každému zákazníkovi ochotně poskytneme detailní poradenství a náš tým profesionálně školených zaměstnanců je vždy připraven mu podat pomocnou ruku. Pečlivě si vyslechneme každou představu a na základě poptávky obratem vytvoříme kompletní nabídku, individuálně šitou na míru. Jednotlivé zakázky odborně zkompletujeme a připravíme je pro distribuci. Díky našemu propracovanému systému logistiky zajistíme rychlou dopravu na cílové místo určení a zaručíme hladké a bezpečné dodání každé zakázky.

Výhodně nastavíme podmínky kooperace

V poskytování prvotřídního servisu však jdeme ještě dále. Snažíme se, abychom svými kroky dopomáhali našim klientům k získání zakázek, o které v souboji s konkurencí usilují. Cenu za kooperaci jsme schopni dodat extrémně rychle, obvykle do 30 minut, což zákazníkům usnadňuje pohotově reagovat při vytváření nabídky pro zadavatele. Zároveň se tuto cenu snažíme stlačit na minimum tak, aby zbytečně nenavyšovala koncovou cenu celkové nabídky a náš zákazník díky tomu mohl svému potenciálnímu zadavateli předložit finančně atraktivní návrh.

Urychlíme proces produkce

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem víme, že jednotlivé fáze výroby (data, tisk, vazba) se obvykle prodlužují a celková zakázka tak nabírá na zpoždění. My v Karroh, coby koncovém článku procesu, si uvědomujeme, že produkce z naší strany proto musí proběhnout rychle. Díky rychlosti finální operace, kterou na produktu provádíme, dokážeme často dohnat ztracený čas a efektivně zákazníkovi pomoci s dodržením jeho termínu dodání.

Zasadíme se o maximální kvalitu produktu

Za kvalitu našich služeb ručíme. Kvalitativní nedostatky, vzniklé ve fázích, které našim službám předcházejí (tisk, vazba), však zpětně ovlivnit nemůžeme. Na druhé straně jsme profesionály s léty zkušeností v oboru a naše zkušené oči tyto chyby téměř vždy zaregistrují a odhalí. Jelikož usilujeme o to, aby celková kvalita produktu byla co nejvyšší, na každý takový defekt zákazníka v co nejkratším časovém horizontu upozorníme. Považujeme za samozřejmost pomoci mu s jejich eliminací, nebo alespoň se zmírněním dopadu případných ztrát - např. roztříděním produktu na 1. a 2. kategorii kvality. Na evropském trhu působíme dostatečně dlouho na to, abychom věděli, že pro každou firmu není větší satisfakce, než spokojený zákazník, těšící se z prvotřídně zpracovaného produktu...